Title

 

Carmen Gallegos 1

Results – Carmen Gallegos 1

2018-05-12
FAM (9 / 9) Time Atrás
1. Alex Melo Berrios Alimapu 52:39
2. Charly COP 53:27 +0:48
3. Eugenio Cajiao y Monserrat Cajiao ABC Trail 56:23 +3:44
4. Hector Aceituno - Rafaela Aceituno Carmen Gallegos/Rucatalca 1:01:09 +8:30
5. Familia Astete COP 1:05:28 +12:49
6. Danae Donoso y Maite Solis Cebochi 1:08:15 +15:36
7. Santiago Horta, Estefany Turra Karolain Turra ISV 1:22:09 +29:30
8. Marianela Cáceres e Hijas German Avilés ISV 1:23:25 +30:46
9. Fam Fredes COP 1:28:31 +35:52
M12 (8 / 8) Time Atrás
1. Jeremy Duarte Carmen Gallegos/Rucatalca 1:09:37
2. Bastian Roman Carmen Gallegos/Rucatalca 1:16:38 +7:01
3. Oscar Aburto Carmen Gallegos/Rucatalca 1:22:12 +12:35
4. Benjamin Monsalve Carmen Gallegos/Rucatalca 1:28:31 +18:54
5. Carlos Nicolás Alegría Jorquera Cebochi 1:29:23 +19:46
6. Amaro Castillo Carmen Gallegos/Rucatalca 1:35:57 +26:20
7. David Aceituno Carmen Gallegos/Rucatalca 1:39:48 +30:11
  Dilan Guisepe Jaque Madariaga Cebochi DNF
M14 (6 / 6) Time Atrás
1. Vicente Celis Carmen Gallegos/Rucatalca 51:19
2. Tomás Esteban Barra Rojas Cebochi 53:59 +2:40
3. Agustin Aburto Carmen Gallegos/Rucatalca 56:10 +4:51
4. Martin Berrios Carmen Gallegos/Rucatalca 1:01:06 +9:47
5. Vicente Quezada Carmen Gallegos/Rucatalca 1:08:27 +17:08
6. Farid Avid Carmen Gallegos/Rucatalca 1:22:22 +31:03
M16 (4 / 4) Time Atrás
1. Braulio Ezequiel Silva Sepúlveda Cebochi 54:55
2. Cristian Andrés Cheuquehuala Melipil Cebochi 1:26:59 +32:04
3. Diego Antonio Díaz Rubio Cebochi 1:29:55 +35:00
4. Diego Alexander López Rivera Cebochi 1:32:09 +37:14
M18 (8 / 8) Time Atrás
1. Matias Quezada Carmen Gallegos/Rucatalca 1:08:38
2. Felipe Alexis Sepúlveda Osorio Cebochi 1:11:55 +3:17
3. Elvis Cid Carmen Gallegos/Rucatalca 1:29:17 +20:39
4. Morrison Jesus Arenas Suarez San FrancisCOP 1:47:57 +39:19
5. Paul Bryan Bustamante Urbina Cebochi 1:48:10 +39:32
6. Jaime Carrillo Herrera San FrancisCOP 1:57:48 +49:10
7. Ivan Fuentes Salgado San FrancisCOP 2:25:31 +76:53
8. Alan Cristobal Pezo Gonzalez San FrancisCOP 2:35:56 +87:18
M20 (6 / 7) Time Atrás
1. Juan Bain OESCSOF 1:26:32
2. Juan Almonacid OESCSOF 1:49:17 +22:45
  Aquiles Reyes Gutiérrez ISV MP
  Benjamin Gonzalez OESCSOF MP
  Carlos Rebolledo OESCSOF MP
  Ignacio Lara OESCSOF MP
M21 (12 / 13) Time Atrás
1. Daniel Orellana ABC Trail 1:08:39
2. Pablo Soto ABC Trail 1:11:53 +3:14
3. Juan Bustamante ABC Trail 1:15:43 +7:04
4. Danilo Curaqueo Marihuan OTTrail Araucania 1:20:56 +12:17
5. Cristofer Calfin OESCSOF 1:32:46 +24:07
6. Erick Badilla Yañez ESC. MILITAR 1:46:08 +37:29
7. Pablo Müller Harder ESC. MILITAR 1:53:57 +45:18
8. Roberto Alfredo Vargas Núñez COP 2:06:19 +57:40
9. Daniel Cornejo Carmen Gallegos/Rucatalca 2:07:28 +58:49
10. Eduardo Gallardo ABC Trail 2:11:32 +62:53
11. Boris Hidalgo Hidalgo ESC. MILITAR 2:27:05 +78:26
  Hans Chozas ortíz ESC. MILITAR MP
M21E (14 / 14) Time Atrás
1. Herman Garcia Campos FEDEM 47:17
2. Francisco Parra FEDEM 48:44 +1:27
3. Jorge Cifuentes Contreras FEDEM 49:29 +2:12
4. Sergio Dufey Gonzalez ARMADA 49:46 +2:29
5. Miguel Yañez FEDEM 52:54 +5:37
6. Danilo Andres Curaqueo Lizama OTTrail Araucania 55:04 +7:47
7. Pedro Pablo Cancino Cancino FEDEM 57:21 +10:04
8. Roberto Arriagada COP 1:01:49 +14:32
9. Manuel Riquelme Vielma FEDEM 1:01:54 +14:37
10. Diego Suazo ARMADA 1:03:07 +15:50
11. Manuel Vargas Santos ESC. MILITAR 1:25:28 +38:11
12. Diego Sanhueza Gomez Alimapu 2:24:36 +97:19
13. Oscar Olivares Jimenez ESC. MILITAR 2:52:47 +125:30
14. Gerald Sepúlveda Jorquera ESC. MILITAR 2:57:56 +130:39
M35 (3 / 3) Time Atrás
1. Jorge Hueichan ARMADA 59:18
2. Carlos Galdamez Danitz COP 1:10:07 +10:49
3. Rodrigo Toloza ABC Trail 1:47:49 +48:31
M45 (2 / 2) Time Atrás
1. Carlos Gastón Saldías Guerrero Cebochi 1:34:37
2. Pedro Tapia ABC Trail 1:58:01 +23:24
M55 (3 / 3) Time Atrás
1. Willy Urra Pavéz OTTrail Araucania 1:41:03
2. Maria Angelica Navarro COP 1:55:26 +14:23
3. José Reyes Cabezas Cebochi 3:18:16 +97:13
M65 (1 / 1) Time Atrás
1. Arnaldo Sanchez Urdanivia Alimapu 2:01:04
NOV+18 (13 / 13) Time Atrás
1. Sebastian Rebolledo OESCSOF 1:01:18
2. Daivan Zambrano Osses COP 1:02:13 +0:55
3. Danilo Abarca OESCSOF 1:04:09 +2:51
4. Jaime Carcamo OESCSOF 1:13:20 +12:02
5. Erick Perez OESCSOF 1:17:19 +16:01
6. Catherine Guajardo Cota 8 1:39:42 +38:24
7. María José Mosso Gonzalez COP 1:50:58 +49:40
8. Karina Pizarro Sandoval ESC. MILITAR 1:57:27 +56:09
9. José Bustamante OESCSOF 2:44:01 +102:43
10. Javier Candia Reyes ESC. MILITAR 2:52:46 +111:28
  Fabian Roa OESCSOF MP
  José Alejandro Díaz OESCSOF MP
  Leyla Readi Ananias Full Runner Rancagua MP
NOV-18 (3 / 3) Time Atrás
1. Roberto Varela Orellana Cebochi 1:28:05
2. Javier Meyer Mondaca Cebochi 1:32:51 +4:46
3. Pedro Pablo Porras Marambio Cebochi 2:09:53 +41:48
W12 (5 / 5) Time Atrás
1. Vanina Andrea Fredes Rebolledo COP 1:04:26
2. Uka Chica COP 1:06:19 +1:53
3. Valentina Silva Carmen Gallegos/Rucatalca 1:27:17 +22:51
4. Lissette Victoria Faúndez Rivera Cebochi 1:45:48 +41:22
5. Fernanda Cornejo Carmen Gallegos/Rucatalca 2:00:10 +55:44
W14 (4 / 4) Time Atrás
1. Macarena Martinez Carmen Gallegos/Rucatalca 1:17:03
2. Cecilia Porras Marambio Cebochi 1:18:41 +1:38
3. Maria Caceres Carmen Gallegos/Rucatalca 1:31:51 +14:48
  Paula Alejandra Toro Abarca Cebochi MP
W16 (2 / 2) Time Atrás
1. Sahian Christell Silva González Cebochi 1:17:28
2. Aracely Miranda Ladrón de Guevara ISV 2:16:37 +59:09
W18 (6 / 6) Time Atrás
1. Yasmin Antonia Jara Rios San FrancisCOP 1:18:52
2. Danitza Anaiz Burgos Figueroa San FrancisCOP 1:20:44 +1:52
3. Debora Catalina Valdes Soto San FrancisCOP 1:22:48 +3:56
4. Constanza Jannis Oyarzun Ortiz San FrancisCOP 1:24:09 +5:17
5. Angeles Aguilar Cerda San FrancisCOP 1:24:36 +5:44
6. Vania Estefania Salazar Matus San FrancisCOP 1:24:52 +6:00
W20 (2 / 2) Time Atrás
1. Alejandra Navarro Nuñez ESC. MILITAR 1:38:13
  Elizabeth Millan Castro ESC. MILITAR MP
W21 (6 / 6) Time Atrás
1. Josselin Rabba ABC Trail 1:15:37
2. Nicole Tixi Villaroel COP 1:24:33 +8:56
3. Macarena Belmar OESCSOF 1:29:39 +14:02
4. Lucia Vito Sastre Alimapu 1:39:47 +24:10
5. Jazmín Vildósola Díaz ESC. MILITAR 2:43:44 +88:07
  Karim Lizama Nahuelhual OTTrail Araucania
W21E (3 / 3) Time Atrás
1. Magdalena Paz Wagner Salas Cebochi 1:24:21
2. Joselyn Yañez ABC Trail 1:28:23 +4:02
  Edilia Lizana Lizama Alimapu DNF
W35 (1 / 2) Time Atrás
1. Marcela Muñoz Rozas ISV 1:50:22
W40 (1 / 2) Time Atrás
1. Susana Andrea Rebolledo COP 1:38:22
W45 (1 / 1) Time Atrás
  María Márquez COP MP
W50 (1 / 1) Time Atrás
1. Maritza Bustamante Q ISV 2:00:24

 

Created by MeOS 3.5.834 (RC1): 27-05-2018 14:37:08