Title

 

  2019-06-29
  W12 (1 / 1) Time Behind Time lost
  Sigritt Anastassia Basualto Vera CEBOCHI DNF
  M12 (4 / 4) Time Behind Time lost
  1. Jeremy Duarte Rucatalca 1:17:26 15:07
  2. Renato Alonso Aliaga Silva CEBOCHI 2:02:37 +45:11 57:09
  3. Sebastián Patricio Riveros Cáceres CEBOCHI 2:06:41 +49:15 17:20
  Iker Gabriel Saldías Tapia CEBOCHI MP
  W14 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Paula Alejandra Toro Abarca CEBOCHI 1:16:21 00:00
  2. Lissette Victoria Faúndez Rivera CEBOCHI 1:18:02 +1:41 01:53
  M14 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Farid Avid Abarca Rucatalca 56:15 02:23
  2. Carlos Nicolás Alegría Jorquera CEBOCHI 1:12:13 +15:58 17:25
  W16 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Vanina Andrea Fredes Rebolledo COP 1:00:07 06:27
  2. Sofía Nuñez Hernández SFCO 2:29:49 +89:42 01:16:45
  M16 (5 / 5) Time Behind Time lost
  1. Pablo Gastón Saldías Tapia CEBOCHI 50:38 08:06
  2. Agustin Agurto Rucatalca 55:59 +5:21 07:10
  3. Diego Antonio Díaz Rubio CEBOCHI 1:01:03 +10:25 15:29
  4. Renato Aravena Catalán SFCO 1:40:27 +49:49 39:40
  5. Roberto Veloz Cabrera SFCO 1:44:28 +53:50 24:28
  W18 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Millaray del Carmen Saldías Tapia CEBOCHI 1:34:44 21:16
  2. Angeles Aguilar Cerda SFCO 1:48:28 +13:44 32:41
  M20 (1 / 1) Time Behind Time lost
  1. Cristofer Calfin Club Ejército de Chile 59:54 00:00
  W21 (4 / 4) Time Behind Time lost
  1. Catherine Guajardo Peña COP 1:59:28 41:51
  2. Patricia Puelles COP 2:21:30 +22:02 01:05:20
  3. Francisca Galdames COP 2:36:37 +37:09 41:10
  4. Eva Indep 2:38:25 +38:57 45:39
  M21 (3 / 3) Time Behind Time lost
  1. Reinaldo Molina Gonzalez COP 1:02:42 08:26
  2. Rodrigo Toledo Ruiz COP 1:05:48 +3:06 07:31
  3. Javier Esteban Pino Bahamondes CEBOCHI 1:06:10 +3:28 10:44
  W21E (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Barbara Alejandra Molina Venegas COP 1:21:09 06:12
  2. Beatriz Lopez Casanova COP 1:28:55 +7:46 16:42
  M21E (5 / 5) Time Behind Time lost
  1. Herman Antonio Garcia Campos Club Ejército de Chile 48:53 03:22
  2. Francisco Parra Sanhueza Club Ejército de Chile 52:34 +3:41 03:55
  3. Roberto Arriagada Uribe COP 55:14 +6:21 03:22
  4. Miguel Yañez Candia Club Ejército de Chile 59:05 +10:12 10:39
  5. Jacinto Vega COP 1:06:44 +17:51 11:27
  W35 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Fernanda Cordero Tapia CCG 1:15:12 00:00
  2. Marcela Muñoz Rozas ISV 2:06:00 +50:48 21:19
  M35 (3 / 3) Time Behind Time lost
  1. Jorge Espinoza Püschel COP Osorno 48:05 00:00
  2. Eduardo Zamorano CCG 49:26 +1:21 03:24
  3. Francis Mendez ABC Trail 57:47 +9:42 08:38
  W40 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Susana Andrea Rebolledo Zuñiga COP 1:20:12 00:00
  2. Cecilia Morales Indep 2:45:19 +85:07 01:05:40
  M45 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Jaime Alfredo Fredes Perez COP 55:58 04:57
  2. Carlos Gastón Saldías Guerrero CEBOCHI 1:25:36 +29:38 24:33
  M55 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Erwin Thieme Neira COP 2:12:05 06:19
  José Reinaldo Reyes Cabezas CEBOCHI MP
  NOV-18 (4 / 4) Time Behind Time lost
  1. Marcela Catalán Jaque SFCO 1:11:44 11:05
  Tomás Antonio Polanco Contreras CEBOCHI MP
  Pedro Daniel Jeria Figueroa CEBOCHI DNF
  Vicente Andrés Ahumada Pavez CEBOCHI DNF
  NOV+18 (6 / 7) Time Behind Time lost
  1. María Javiera Durán Escobar CCG 57:21 04:36
  2. Francisco Astete Luman COP 1:34:38 +37:17 27:44
  3. Romy COP 1:36:39 +39:18 28:34
  4. Francia Duran Licanqueo COP 1:40:17 +42:56 29:26
  Daniel Rivera Indep MP
  Marcela Lillo COP MP
  FAM (1 / 1) Time Behind Time lost
  1. Isaías y Manuel Jeria Figueroa CEBOCHI 1:18:19 00:00

 

Created by MeOS 3.6.1033 (RC1): 16-07-2019 13:43:20